Administrační rozhraní stránek obce Telecí v1.11

Registrace Přihlásit

Kde jsem?

Nacházíte se v administračním rozhraní webu www.teleci.cz. Pro plné využití administrace a všech služeb je nutné se přihlásit, případně se registrovat.

Co mně registrace umožní?

  • Přidávat nové fotografie, které se následně (po schválení) budou zobrazovat na stránkách obce Telecí.
  • Dostávat informační emaily o změnách na stránkách, či jiných údálostech.
  • Provádět rezervace sportovišť - pouze na žádost.
  • Vkládat aktuality na stránky obce - pouze na žádost.
V případě, že chcete toto administrační rozhraní využívat pro aktivity, u kterých je uvedeno pouze na žádost, pošlete email na adresu jirka.mlejnek@centrum.cz a na přiřazení potřebného oprávnění se domluvíme.

Jak se registrovat?

Registrace se provede vyplněním registračního formuláře. K registraci a vytvoření uživatelského účtu potřebujete pouze e-mailovou adresu. Před přihlášením je nutné si nejprve uživatelský účet aktivovat, abychom ověřili, že zadaná emailová adresa je opravdu Vaše.

Po úspěšné registraci Vám přijde email s aktivačním klíčem a postupem pro aktivaci. Pokud tento email nepřišel, zažádejte si o znovuzaslání emailu. Jakmile je Váš účet aktivován, můžete se přihlásit.

Jak se přihlásit?

Přihlášení se provede pomocí tlačítka Přihlásit v pravém horním rohu stránky, kde zadáte údaje uvedené při registraci. V případě zapomenutí svého hesla si můžete nechat zaslat nové heslo. Nově vygenerované heslo Vám přijde na emailovou adresu uvedenou při registraci.

Pokud si nevíte rady, prohlédněte si uživatelskou příručku. | Copyright © 2024